Elif Ecza
Hakkımızda
Sizlerin sağlığı için Ürünlerimizi en kaliteli ve en taze meyvelerden üretiyoruz.
Hb Waffle
HB WAFFLE
Hb Waffle ailesi Olarak 2012 Yılında Merkez / Karaman’da Waffle’ın kokusunu yaymaya başladığımız günden bu yana aynı iştah ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.
Hakkımızda
Hb Waffle ailesi Olarak 2012 Yılında Merkez / Karaman’da Waffle’ın kokusunu yaymaya başladığımız günden bu yana aynı iştah ve heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Tecrübeli personel altyapımız ve kurumsal marka kimliğimiz ile siz değerli misafirlerimizin tercihini kazanabilmek için her alanda istikrarlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyi.

Sizlerin sağlığı için Ürünlerimizi en kaliteli ve en taze meyvelerden üretiyoruz. “Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz.” felsefesiyle hareket ediyoruz. Aynı zamanda Karaman’ın ilk Waffle markası olma özelliğini taşıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Öncelikli hedefimiz Türkiye’de prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchise ağı ile tüm Türkiye’ye Hb Waffle lezzetini taşımak. Koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknoloji ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka, Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyerek müşterilerimize ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyoruz. Bugün waffle’ın yanı sıra kahve çeşitlerimiz ve organik içeceklerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Kaliteye önem veren markamız ISO 9000 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahiptir. Hb Waffle ailesi olarak Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Destekliyoruz Derneği (TTDD) tarafından tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz ödülüne layık görülmüş ve yılın altın adam ödülü tarafımıza teslim edilmiştir.

Hayatın tatlı bahanesini tatmak için hoşgeldiniz...
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.